B43508B5227M87
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B5227M87
B43508B5227M87 Hakkında
EPCOS B43508B5227M87, 220 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V çalışma gerilimi ile güç kaynakları, enerji dönüştürme devrelerinde ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile basılı devre kartlarına hızlı ve güvenli montaj sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 560 mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile düşük seviyeli ripple akım filtrelemesi gerektiğinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 560mOhm @ 100Hz
Impedance 790 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V