B43508B5227M62
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B5227M62
B43508B5227M62 Hakkında
EPCOS B43508B5227M62, 220 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. 100 Hz'de 560 mOhm ESR ve 1.11 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Yüksek voltaj endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 560mOhm @ 100Hz
Impedance 790 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V