B43508B2477M62
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B2477M62
B43508B2477M62 Hakkında
EPCOS B43508B2477M62, 470 µF kapasitanslı, 200V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial montaj tipine sahip olan bu bileşen, ±20% tolerans ve 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır (-40°C ile 105°C arasında). 250mOhm ESR değeri ve 1.35A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel donanımlar gibi alanlarda kullanılır. Snap-in montaj özelliği sayesinde hızlı ve güvenli yerleştirilmesi mümkündür.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V