B43508B2477M000
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B2477M
B43508B2477M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508B2477M000, 470 µF kapasitansa ve 200V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür ölçütüne sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, 100 Hz'de 250 mOhm ESR ve 1.35 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V