B43508B2158M87
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B2158M87
B43508B2158M87 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508B2158M87, 1500 µF kapasitansı ve 200V rated voltage ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 75mOhm ESR değeri ve 2.25A ripple current capability ile güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve ses frekansı filtrelemeleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunur. ±20% tolerans ile uygun maliyetli çözüm sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V