B43508B2128M80
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B2128M80
B43508B2128M80 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43508B2128M80, 1200 µF kapasitansa ve 200 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu formunda tasarlanan bu komponentin ESR değeri 100 mOhm @ 100Hz ve 100 Hz'de ripple current kapasitesi 2.34 A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat lifetime özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ve 130 mOhms impedans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.34 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V