B43508B2128M000
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B2128M
B43508B2128M000 Hakkında
B43508B2128M000, EPCOS tarafından üretilen 1200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans içerisindedir. Through-hole montajı ile radial can snap-in paketlemesinde sunulmaktadır. 100 mHz'de 100 mOhm ESR ve 130 mOhms impedans değerlerine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garanti eder. 100 Hz'de 2.34 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.34 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V