B43508B2108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508B2108M
B43508B2108M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508B2108M000, 1000µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipiyle through-hole montajına uygun bu komponentin ESR değeri 120mOhm@100Hz ve impedansı 160mOhm'dur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 1.95A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V