B43508A9567M82
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9567M
B43508A9567M82 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43508A9567M82, 560 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 3000 saatlik ömürlü tasarıma sahiptir. 220 mOhm ESR değeri ve 310 mOhms impedans ile, 100 Hz'de 1.96 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V