B43508A9477M62
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9477M
B43508A9477M62 Hakkında
EPCOS B43508A9477M62, 470 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in 3 lead paket tipinde tasarlanmış olup, through-hole montajı destekler. 260 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 1.7 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile standart endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 260mOhm @ 100Hz
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V