B43508A9397M000
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9397M
B43508A9397M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508A9397M000, 390 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 320 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de ölçülen ripple current kapasitesi 1.46 A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. 105°C'de 3000 saat ömür göstererek, endüstriyel ve ticari güç kaynakları, ses uygulamaları ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V