B43508A9337M87
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9337M
B43508A9337M87 Hakkında
EPCOS B43508A9337M87, 330µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile güç kaynakları, konvertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Snap-In radial kasa tipi, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans içinde, -40°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 3000 saatlik ömür arzulanır. 100Hz'de 370mOhm ESR ve 1.31A ripple akım kapasitesi ile düşük frekanslı filtreleme uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 370mOhm @ 100Hz
Impedance 530 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V