B43508A9277M82
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9277M
B43508A9277M82 Hakkında
EPCOS B43508A9277M82, 270 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 Hz'de 460 mOhm ESR değeri ile 1.16 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleranslı bu bileşen, güç kaynakları, ses sistemleri, sürücü devreler ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 100Hz
Impedance 640 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V