B43508A9277M2
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9277M
B43508A9277M2 Hakkında
B43508A9277M2, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 270µF kapasitansına ve 400V çalışma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa yapısında sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 100Hz'de 460mOhm ESR ve 1.16A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 100Hz
Impedance 640 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V