B43508A9187M87
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9187M
B43508A9187M87 Hakkında
EPCOS B43508A9187M87, 180 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutu tipi gövdesiyle PCB'ye dik monte edilir. ±20% tolerans aralığında uyalı olup, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 680 mOhm ESR ve 870 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel devreler gibi yüksek voltaj gerektiren filtrasyonda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 680mOhm @ 100Hz
Impedance 960 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V