B43508A9187M80
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9187M
B43508A9187M80 Hakkında
B43508A9187M80, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 180 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, snap-in radyal kasa tipinde Through Hole montajı için uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahiptir. 100 Hz'de 680 mOhm ESR ve 960 mOhms impedans karakteristiğine sahip olan bu kondansatör, 100 Hz'de 870 mA ripple akımına dayanabilir. Maksimum 105°C sıcaklıkta 3000 saat yaşam süresi garantilidir ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 680mOhm @ 100Hz
Impedance 960 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V