B43508A9187M67
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9187M
B43508A9187M67 Hakkında
EPCOS B43508A9187M67, 180 µF kapasitanslı 400V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışan ve 3000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, 680 mOhm ESR ve 870 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 680mOhm @ 100Hz
Impedance 960 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V