B43508A9157M7
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9157M
B43508A9157M7 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508A9157M7, 150 µF kapasitansı ve 400V voltaj değeriyle tasarlanmış bir radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tip kasa ile sağlanır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, 820mOhm ESR @ 100Hz ve 770mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam ömrüne sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 820mOhm @ 100Hz
Impedance 1.15 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V