B43508A9127M2
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9127M
B43508A9127M2 Hakkında
EPCOS B43508A9127M2, 120 µF kapasitansına sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu komponentin ESR değeri 100 Hz'de 1.02 Ohm olup, 690 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipine sahip olması, geleneksel PCB tasarımlarına uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.02Ohm @ 100Hz
Impedance 1.44 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V