B43508A9108M82
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9108M82
B43508A9108M82 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43508A9108M82, 1000 µF kapasitansı ve 400V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120 mOhm ESR değeri ve 180 mOhms empedansı ile düşük frekans uygulamalarında 2.64 A ripple akımını taşıyabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saat lifetime sunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, tamponlama ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V