B43508A9108M067
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A9
B43508A9108M067 Hakkında
EPCOS B43508A9108M067, 1000 µF kapasitesi ve 400 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 3000 saat ömür garantisine sahip (105°C'de), 120 mOhm ESR ve 180 mOhms impedansı ile endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. 2.64 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.64 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V