B43508A5826M60
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A5826M60
B43508A5826M60 Hakkında
EPCOS B43508A5826M60, 82 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde takılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans sunar. 3000 saat ömür garantisi 105°C'de verilmiştir. ±20% tolerans ve 1.5Ohm ESR değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır. 580 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekans bozulmasını azaltır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm @ 100Hz
Impedance 2.1 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 580 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V