B43508A5687M000
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A5687M
B43508A5687M000 Hakkında
EPCOS B43508A5687M000, 680 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 180 mOhm ESR değeri ve 2.4 A ripple current yeteneğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses ekipmanları ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılır. Polarize kondansatör olması nedeniyle doğru kutuplandırma ile kurulmalıdır. Not For New Designs statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V