B43508A5567M60
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43508A5567M60
B43508A5567M60 Hakkında
EPCOS B43508A5567M60, 560 µF kapasitanslı radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile ürün tasarımlanmıştır. 100 Hz'de 220 mOhm ESR değerine sahip olup, 2.08 A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantili sunmaktadır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve diğer düşük frekans uygulamalarında etkin şekilde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V