B43508A5477M080
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A5477M
B43508A5477M080 Hakkında
EPCOS B43508A5477M080, 470µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile uygulanır. 260mOhm ESR ve 370mOhms impedans değerlerine sahiptir. 100Hz'de 2A ripple current kapasitesi sunar. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür garantisi verir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjinin depolanması gereken elektronik sistemlerde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through Hole montajı için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 260mOhm @ 100Hz
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V