B43508A5397M7
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A5397M7
B43508A5397M7 Hakkında
EPCOS B43508A5397M7, 390µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 3000 saat ömür ömrüne sahiptir. 320mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 1.74A (100Hz)'dir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatör devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V