B43508A5337M062
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A5337M
B43508A5337M062 Hakkında
EPCOS B43508A5337M062, 330 µF kapasitansına ve 450V dereceli gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile uygun PCB'lere doğrudan takılabilir. 100 Hz'de 370 mOhm ESR ve 1.47 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantilidir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, güç kaynakları, ses sistemleri, şarj devresi ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 370mOhm @ 100Hz
Impedance 530 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V