B43508A5227M000
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A5227M
B43508A5227M000 Hakkında
EPCOS B43508A5227M000, 220 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye geçme deliklerinden monte edilir. ±20% toleranslı bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 560 mOhm ESR ve 1.12 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devresi ve enerji depolama gibi alanlarda kullanılan endüstriyel sınıf kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 560mOhm @ 100Hz
Impedance 790 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V