B43508A5107M67
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A5107M
B43508A5107M67 Hakkında
EPCOS B43508A5107M67, 100 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans ve 1.23 Ohm ESR değeri ile, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve ses amplifikatörleri gibi endüstriyel uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür süresi garantiler. 670 mA ripple akım kapasitesi, yüksek frekans devrelerinde kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.23Ohm @ 100Hz
Impedance 1.73 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 670 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V