B43508A5107M080
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A5107M
B43508A5107M080 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43508A5107M080, 100 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu komponent, genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahip bu kondansatör, düşük frekansta 670 mA ripple akım kapasitesine ve 1.23Ω ESR değerine sahiptir. ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.23Ohm @ 100Hz
Impedance 1.73 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 670 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V