B43508A2827M
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A2827M
B43508A2827M Hakkında
B43508A2827M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 820 µF kapasiteli, 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketlemesi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 3000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. 100 Hz'de 140 mOhm ESR ve 1.95 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V