B43508A2477M62
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A2477M
B43508A2477M62 Hakkında
EPCOS B43508A2477M62, 470 µF kapasiteli, 200V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 250 mOhm ESR değerine ve 1.36 A ripple current kapasitesine (100 Hz) sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.36 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V