B43508A2477M2
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A2477M2
B43508A2477M2 Hakkında
EPCOS B43508A2477M2, 470µF kapasitanslı, 200V nominal gerilim ile çalışan radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tipi metal kasa yapısına sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100Hz'de 250mOhm ESR değeri ve 1.36A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda enerji depolama görevi yapar. -40°C ile 105°C çalışma sıcaklık aralığında 3000 saat ömür garantisine sahip. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.36 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V