B43508A2397M67
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A2397M67
B43508A2397M67 Hakkında
EPCOS B43508A2397M67, 390µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in case tipinde tasarlanmış olup, -40°C ile +105°C arasında çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. 1.19A ripple current kaldırabilmesi ve 3000 saat ömrü (105°C'de) sayesinde endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerinde güvenilir bir seçenektir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 300mOhm ESR değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V