B43508A2128M
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43508A2128M
B43508A2128M Hakkında
EPCOS B43508A2128M, 1200 µF kapasitans değerine sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100mOhm ESR ve 130mOhms impedans değerleriyle düşük frekanslarda 2.43A ripple akımını tolere edebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.43 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V