B43505G2477M87
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505G2477M
B43505G2477M87 Hakkında
EPCOS B43505G2477M87, 470 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tipi paket ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ile işletilir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 280 mOhm @ 100Hz olup, 1.7 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışır. General purpose uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve inverter sistemleri gibi imalatında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V