B43505E2477M67
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505E2477M67
B43505E2477M67 Hakkında
EPCOS B43505E2477M67, 470 µF kapasitanslı, 200V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı desteği sunar ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantiler. 280 mOhm @ 100Hz ESR değeri ve 1.7A @ 100Hz ripple akım yeteneğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V