B43505E2227M82
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505E2227M
B43505E2227M82 Hakkında
EPCOS B43505E2227M82 radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatör, 220 µF kapasitans ve 200V rated voltaj ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu bileşen, 100Hz'de 580 mOhm ESR ve 960 mA ripple current kaldırma kapasitesine sahiptir. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 580mOhm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 960 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V