B43505E2227M007
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505E2227M007
B43505E2227M007 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43505E2227M007, 220 µF kapasitansı ve 200V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde snap-in kasa tasarımına sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantisi sunmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 580 mOhm olup, 100Hz'de 960 mA ripple akımını desteklemektedir. ±20% tolerans ve 700 mOhms empedans değerleriyle gücü kesilip açma devreleri, filtre uygulamaları ve güç kaynakları gibi endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 580mOhm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 960 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V