B43505E2158M80
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505E2158M80
B43505E2158M80 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43505E2158M80, 1500 µF kapasitansıyla 200V nominal gerilim için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile donatılmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100Hz'de 90mOhm ESR değeri ve 3.9A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, konvertörler ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömür (%20 tolerans ile) sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V