B43505E2158M002
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505E2158M
B43505E2158M002 Hakkında
B43505E2158M002, EPCOS tarafından üretilen 1500 µF kapasitanslı, 200V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kutu paketi ile Through Hole montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür değerine sahiptir. 100 Hz'de 90 mOhm ESR ve 3.9A ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur. Gücü depolama, filtreleme ve kararlı çıktı sağlamak gereken endüstriyel ve tüketici elektroniği devrelerinde yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V