B43505E2108M82
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43505E2108M82
B43505E2108M82 Hakkında
EPCOS B43505E2108M82, 1000µF kapasitansa sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 130mOhm ESR değeri ile düşük impedans özelliğine sahip olup, 100Hz'de 3.1A ripple current yüklemesine dayanabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garanti eder. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye direkt lehimlenir. ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiştir. Gücü düşüren, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V