B43505E2108M67
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505E2108M
B43505E2108M67 Hakkında
EPCOS B43505E2108M67, 1000 µF kapasitansa ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. ESR değeri 100Hz'de 130mOhm, ripple current kapasitesi ise 100Hz'de 3.1A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre ve bypass uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V