B43505C9157M80
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505C9157M80
B43505C9157M80 Hakkında
EPCOS B43505C9157M80, 150 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tasarımı ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ESR değeri 590mOhm @ 100Hz ve ripple current kapasitesi 940mA @ 100Hz'dir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 5000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 590mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 940 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V