B43505C9157M007
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505C9157M007
B43505C9157M007 Hakkında
EPCOS B43505C9157M007, 150 µF kapasitansına sahip radyal snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ESR değeri 590mOhm @ 100Hz olup, 940mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devrelerine ve AC filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 590mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 940 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V