B43505C5107M082
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
B43505C5107M
B43505C5107M082 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43505C5107M082, 100 µF kapasitans değerine ve 450 V çalışma gerilimi ile tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun olup, snap-in kasa türündedir. ±20% tolerans ile ±20% sapma göstermektedir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 760 mA ripple akım kapasitesine ve 1.36 Ohm ESR değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve general purpose uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.36Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V