B43505A9337M87
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505A9337M
B43505A9337M87 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43505A9337M87, 330 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüyle tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 270 mOhm ESR değeriyle, 100 Hz'de 1.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V