B43505A9227M80
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505A9227M
B43505A9227M80 Hakkında
EPCOS B43505A9227M80, 220 µF kapasitansına ve 400 V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile panellere hızlı tespit edilebilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 400 mOhm ESR ve 1.3 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, power supply devrelerinde, filtre ve decoupling uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V