B43505A9227M62
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505A9227M62
B43505A9227M62 Hakkında
EPCOS B43505A9227M62, 220 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipi ile through-hole montajına uygundur. ±20% toleranslı bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantisini sunur. 100 Hz'de 400 mOhm ESR ve 1.3 A ripple current özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devreleri gibi yüksek voltaj gerektiren alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V