B43505A9157M80
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505A9157M
B43505A9157M80 Hakkında
EPCOS B43505A9157M80, 150 µF kapasitanslı, 400V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 590 mOhm ESR değeri ile 100 Hz frekansında çalışırken 950 mA ripple akımı tolere edebilir. -40°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışan bileşen, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 590mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V